Starajte sa o pokožku počas kúpania so značkovými produktami Kneipp

Kúpeľ je doslova všeliek: zregeneruje telo a dušu, podvihne náladu, uvoľní svaly a kĺby. Môže byť naviac aj skvelým prostriedkom v starostlivosti pokožku - stačí použiť tie správne produkty do kúpeľa.

 

Prírodné oleje pre pocit zamatovej kože

Všetky produkty do kúpeľa od spoločnosti Kneipp obsahujú kvalitné rastlinné oleje, ktoré sa intenzívne a napriek tomu šetrne starajú o pokožku. Keďže majú prírodný pôvod, štruktúra ich mastných kyselín sa veľmi podobá lipidom ľudskej koži. Pokožka teda rastlinné oleje veľmi dobre prijíma a využíva. Vďaka tomu sa môžete o suchú pokožku starať prirodzenou cestou, teda vytvorením ochrannej vrstvy. Tak  ľahšie zabrániť poškodeniu spôsobenému vonkajšími vplyvmi. V porovnaní s priemyselne vyrábanými olejmi môže pokožka navyše voľne dýchať, pretože nedochádza k zablokovaniu látkovej výmeny.

 

Ošetrujúce olejové kúpele zásobujú pokožku cennými tukmi

S Kneippovými ošetrujúcimi olejovými kúpeľmi sa pokožke dostáva špeciálna starostlivosť. Ošetrujúce olejové kúpele sa vyznačujú obzvlášť vysokým podielom olejov (až 94 percent). Produkty zaisťujú pocit hebkej a vláčne pokožky tým, že jej doprajú dostatočnú starostlivosť - aj po kúpaní. Keďže oleje vytvárajú na pokožke trvalý ochranný film, nie je po kúpeli nutná ďalšia starostlivosť. Dokonca aj so suchou pokožkou sa s Kneippovými olejovými kúpeľmi dostáva dostatočná starostlivosti, aby nebolo nutné ďalšie ošetrenie.